Piknik rodzinny

Podziękowania proboszcza

Ks. Proboszcz dziękuje Parafianom, którzy przyszli pomóc w porządkowaniu terenu przy kościele. Wielkie, wielkie Bóg Wam zapłać !!!

Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

W najbliższy czwartek 9-05-2024, zapraszamy na godz. 18:45 na Adorację z modlitwą uwielbienia.

Urodziny proboszcza

Ksiądz proboszcz bardzo dziękuje wszystkim za obecność na mszy urodzinowej oraz wszelkie zaangażowanie w życie parafii. Wielkie Bóg zapłać !!!

Aktualności z budowy nowego kościoła

Z ogromna radością pragnę poinformować, że zakończyliśmy kolejny etap budowy naszego kościoła, jakim było postawienie wszystkich murów. Dziękuję Bogu i Wam Drodzy Parafianie i Dobrodzieje za pomoc w wykonaniu tego dzieła. Obecnie trwają prace zabezpieczające i porządkujące teren budowy, aby, jeśli Pan Bóg pozwoli, po zebraniu określnych środków, rozpocząć kolejny etap, jakim będzie stawianie dachu. Niech Św. Michał Archanioł i Św. Józef nas w tym zadaniu wspomagają.

Ogrodzenie cmentarza

Dziękujemy Panom z naszej Parafii za postawienie płotu na naszym cmentarzu. Stopniowo dokonujemy renowacji naszego cmentarza z pieniędzy z ofiar, za groby, która za rok 2024 wynosi 40 zł. W miarę możliwości będziemy kontynuowali ten proces i docelowo wymienimy cały płot od ul. Gliwickiej, choć pamiętamy ze naszym priorytetem jest budowa dachu kościoła i zamknięcie go przed zimą..

MiesiącMiesiąc4347