PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W ŻERNICY

Strona głównaWspólnotyLiturgiczna służba ołtarza

Liturgiczna służba ołtarza

Ministranci w naszej parafii to liczna grupa chłopców z Żernicy i Nieborowic. Na co dzień służymy Bogu poprzez uczestnictwo we Mszach Świętych i nabożeństwach. Spotykamy się na zbiórkach, w czasie których prowadzona jest formacja na poszczególnych stopniach. Uczymy się, jak wzorowo powinna wyglądać służba ministrancka, a także poruszamy ważne kwestie wiary. Wspólna modlitwa daje nam siłę do dalszej walki w posłudze. Uczestnicząc w corocznej pielgrzymce Liturgicznej Służby Ołtarza dajemy wspaniałe świadectwo naszej wiary. Pogłębiamy więc naszą relację z Chrystusem w różny sposób.

Wszystkiemu towarzyszy również świetna zabawa. Oprócz zbiórek spotykamy się między innymi na boisku, basenie, w kinie, czy na polu do gry w paintball’a. Na licznych turniejach sportowych mamy szansę wykazać się swoją szybkością i zwinnością. W wakacje wyjeżdżamy na obóz letni organizowany przez misjonarzy Świętej Rodziny, na którym mamy okazję spędzić czas z ministrantami z innych parafii i nawiązać nowe przyjaźnie.

Jeśli nie ma Cię jeszcze wśród nas, a chcesz służyć Bogu, musisz koniecznie do nas dołączyć. Przyjdź do zakrystii i zapisz się, byś razem z nami na kolejnej zbiórce mógł krzyknąć: KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

NASZA BUDOWA

SŁOWO NA DZISIAJ:


PROJEKT NOWEGO KOŚCIOŁA

Konto bankowe dla wpłat

na budowę nowego kościoła:

Parafia p.w. św. Michała Archanioła

03 8460 0008 2001 0004 0253 0001

Tytuł przelewu:

Darowizna na cele kultu religijnego

 

Konto walutowe w EUR:

SWIFT: POLUPLPR

IBAN: PL 87 8436 0003 0000 0604 0253 0106

 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com