PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W ŻERNICY

Strona główna

Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

W najbliższy czwartek 7-10-2021 kolejny pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na godz. 18:45 ponownie na Adorację z modlitwą uwielbienia.

Jeśli chcesz doświadczyć Boga żywego i Jego uzdrawiającej mocy, jeśli chcesz umocnić swoją relację z Nim, to przyjdź koniecznie. On może Cię uzdrowić z wszelkich chorób, On może Cię uwolnić z wszelkiego zła. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

 

Zapraszamy

 

 

  


 

Odpust ku czci św. Michała Archanioła

29 września obchodzimy w kościele święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.  Z tej okazji w poprzednią niedzielę w naszej parafii odbyła się uroczystość odpustowa. Klikając w zdjęcie poniżej zobaczysz relację z tego wydarzenia:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Spotkania formacyjno-wspólnotowe

W najbliższy czwartek, 16.09.2021 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne w naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca i mają na celu pogłębienie naszej wiary ale także próbę zbudowania prawdziwej wspólnoty opartej na relacjach, wartościach, służbie. Zapraszamy już w najbliższy czwartek.

  


 

Dożynki w naszej parafii

Klikając w zdjęcie poniżej zobaczysz relację z tego wydarzenia:

 

 


 

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św.

W najbliższą sobotę, 22.05.2021 zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Św., rozpoczniemy wspólną modlitwą o godz. 20-tej, a zakończymy Eucharystią. W programie między innymi Słowo głoszone przez zaproszonego gościa - księdza Wojciecha Michalczuka.

 

Zapraszamy serdecznie

 

 

 


 

 

Konto bankowe dla wpłat

na budowę nowego kościoła:

Parafia p.w. św. Michała Archanioła

03 8460 0008 2001 0004 0253 0001

Tytuł przelewu:

Darowizna na cele kultu religijnego

 

SŁOWO NA DZISIAJ:


ODWIEDZIŁO NAS:

126490
DziśDziś637
WczorajWczoraj670
TydzieńTydzień2726
MiesiącMiesiąc21975
Początek strony